Масла і спец. рідини FIAT

Компанiя «Форвард Авто»
офіційний дилер Fiat в Одеській області

Наша адреса:
м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3


Моторні масла SELENIA відрізняються високою якістю і не тільки рекомендовані FIAT, але і є офіційними заводськими маслами, заливають в двигун автомобіля на виробництві. Практично всі синтетичні і напівсинтетичні масла мають класифікацію за API SL. Тому вони гарантують надійну роботу машин будь-якої марки і потужності в різноманітних експлуатаційних і кліматичних умовах. Високоякісні трансмісійні масла TUTELA в основному призначені для використання в транспортних засобах всіх марок і моделей. Продукти гарантують чудове функціонування механічних частин в будь-яких кліматичних умовах.

Надійність і безвідмовність гальмівної системи безпосередньо залежить від властивостей застосовуваної гальмівної рідини. Гальмівна рідина - це речовина, призначене для роботи в складних умовах. Основні показники якості гальмівної рідини - температура кипіння сухої і зволоженою рідини, рівень рН, щільність, вміст води, в'язкість при різних температурних режимах. Гальмівні рідини для легкових автомобілів TUTELA відповідають європейським стандартам якості і характеризуються надійністю при різних умовах експлуатації автомобіля.

Антифризні захисні рідини PARAFLU є результатом новітніх випробувань і задовольняють всім вимогам навіть при використанні в самих екстремальних умовах експлуатації.

SELENIA MULTIPOWER SAE 5W-30

SELENIA Multipower масло на синтетичній основі для змащення бензинових двигунів. Забезпечує максимальну економію палива і високу продуктивність навіть в екстремальних кліматичних умовах. Завдяки інноваційній формулі "Multipower" зберігає термін служби каталізатора, ідеально підходить для високопродуктивних альтернативних двигунів (метану і зрідженого нафтового газу). Паливозберігаючі синтетичне масло для бензинових двигунів останнього покоління. Максимальне скорочення витрати оливи, чудова адаптація до різних типів двигуна. Формула MULTIPOWER і модифіковані присадки тертя забезпечують поліпшені характеристики при холодному пуску двигуна, а також захист систем переробки вихлопних газів, продовжуючи термін служби каталізатора. Ідеально для двигунів адаптованих до роботи на метані.

SELENIA STAR PURE ENERGY SAE 5W-40

Масло розроблено на базі технології «fully synthetic» із застосуванням спеціальних добавок, тому перевищує найсуворіші європейські норми і гарантує максимальну безпеку бензинових і дизельних двигунів. Градація в'язкості для цього виду масла значно уповільнює процес старіння двигуна, забезпечуючи менший знос і високу продуктивність, навіть в екстремальних кліматичних умовах. З низьким вмістом шкідливих домішок воно проходить нову специфікацію ACEA C3 і забезпечує повний захист каталізатора, таким чином збільшуючи ресурс двигуна. Унікальна формула максимізує характеристики двигунів з високою питомою потужністю, покращує холодний пуск і підтримує постійний в'язкість протягом усього терміну експлуатації масла. Протизносні присадки Selenia Star Pure Energy забезпечують чудовий захист навіть при дуже тонкої мастильної плівкою.

SELENIA WR PURE ENERGY SAE 5W-30

Selenia WR Pure Energy являє собою повністю синтетичне масло. Нове повністю синтетичне моторне масло для найсучасніших дизельних двигунів. З низьким вмістом попелу (золи), воно проходить специфікацію ACEA C2 і забезпечує захист фільтра від залишкових продуктів згоряння, що в свою чергу зменшує забруднення турбіни і збільшує термін її служби. Selenia WR Pure Energy 5W-30 є першим продуктом з системою економії палива, спеціальна формула дозволяє значно економити паливо в порівнянні з продуктами того ж класу в'язкості.


SELENIA WR SAE 5W-40

Масло на основі відібраних синтетичних компонентів для турбокомпресорних дизельних двигунів нового покоління, оснащених безпосереднім уприскуванням палива. Чудово підходить для всіх видів дизельних двигунів останнього покоління (соommon-rail), що досягають високих обертів і великої експлуатаційної потужності; завдяки особливим добавкам, що забезпечує повний захист двигуна і збільшує ефективність обладнання для наддуву, зменшує знос, зберігає захисний шар масла між працюючими частинами незалежно від умов експлуатації. Масло Selenia WR складається з ретельно підібраних і збалансованих компонентів з миючими та дисперсійними якостями, які зменшують кількість опадів продуктів згоряння і нагару, завдяки чому забезпечується оптимальна робота двигуна.

SELENIA GOLD SAE 10W-40

Selenia Gold SAE 10W-40 синтетичне масло для бензинових і дизельних двигунів без наддуву, з турбонаддувом і многоклапанних.Его спеціальна формула забезпечує покращений холодний запуск, знижує витрату палива і забезпечує максимальний захист двигуна. Selenia Gold SAE 10W-40 відрізняється високою якістю мастила, ідеально підходить для забезпечення захисту і продуктивності в будь-яких типах двигунів. Його перевірена формула задовольнить потреби більшості сучасних AILE двигунів, має високі технічні характеристики:

 • захист двигуна при холодному пуску, навіть в холодну погоду (до -25 ° C)
 • стабільність при високих температурах, завдяки текучості захисної плівки
 • стійкість навіть при високій напрузі
 • максімальнуая захист двигуна від зносу
 • ефективність в зниженні витрат палива
PARAFLU UP

Професійний концентрований захисний флюїд для радіаторів, на основі моноетиленгліколю, сформульований на органічних ингибиторах на основі OAT . Paraflu UP повністю відповідає всім вимогам навіть в найважчих умовах експлуатації. Оптимальне відведення тепла з камери згоряння двигуна.


TUTELA TOP 4 SAE J1703, SAE J1704

Tutela TOP 4 SAE J1703, SAE J1704 гальмівна рідина на синтетичній основі для гідравлічних гальмівних дисків, барабанів і приводів Альфа-Ромео.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Висока температура кипіння (+270 ° C) Дозволяє уникнути феномена "парових пробок" (наявністю пухирців пара в гальмівній контур). Точка кипіння 180 ° C.
 • Низька температура застигання для використання при низьких температурах (до -40 ° C).
 • Відмінний показники анти-корозії, іржі і окислення захисту металевих компонентів.
TUTELA CAR TECHNYX SAE 75W-85

Tutela Car Technyx SAE 75W-85 всесезонне синтетичне масло для автомобілів з механічною трансмісією.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Завдяки спеціальним протизношувальними присадкам забезпечує оптимальний захист передачі компонентів в умовах обмеженої мастила.
 • Відмінна адгезія масляної плівки, забезпечує оптимальний захист механічних частин, запобігає виникненню шумів передачі.
 • Клас в'язкості спрямований на оптимізацію маневреності коробкою передач в будь-яких умовах робочих температур.
 • Сприяє зниженню витрати палива.
 • Повністю синтетична формула, яка забезпечує відмінну стійкість до окислення.
TUTELA CAR CS SPEED

Tutela Car CS Speed синтетичне масло розроблене спеціально для гідравлічних систем (Dualogic, Selespeed).

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Розроблено спеціально для оптимального функціонування в будь-яких погодних умовах.
 • Спеціальна добавка, яка покращує характеристики плинності при низьких температурах, забезпечує високу теплової захистом і високою термічною стабільністю.
 • Наявність спеціальних миючих і диспергуючих добавок, які допомагають зберегти механізм гідравлічної системи ідеально чистим.

TUTELA CAR GI/A SAE 10W

Масло для автоматичної коробки передач і гідропідсилювача керма легкових автомобілів, комерційного транспорту, вантажних автомобілів і гідростатичного управління в цілому.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Покращена текучість при низьких температурах, щоб знизити енергоспоживання і підвищити вихід передачі.
 • Відмінні антипінні показники забезпечують максимальне змащення і відведення тепла.
 • Відмінні характеристики антиоксиданту протягом всього терміну експлуатації.
 • Високий індекс viscosité оптимізувати відгук сервоприводів в будь-яких умовах робочих температур.
 • Збільшений термін служби механічних компонентів.
Tutela Car EXPERIA SAE 75W-80

Tutela Car EXPERIA SAE 75W-80 мастило Multi-клас для комерційного транспорту.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Спеціальна та ексклюзивна розробка, що забезпечує стабільність масла і постійну в'язкість навіть на високих швидкостях.
 • Відмінні антифрикційні властивості. Збільшення потужності передачі.
 • Очищає і захищає складні схеми серво-контролем.
 • Оптимальні властивості теплопередачі продовжують термін експлуатації масла. З урахуванням високої якості продукції, масло може бути використано в трансмісіях всіх комерційних і промислових транспортних засобів.