Страхування автомобілів Фіат

Компанiя «Форвард Авто»
офіційний дилер Fiat в Одеській області

Наша адреса:
м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3Контакти консультанта:

Наталiя Дьяченко
м. Одесса. вул. М. Грушевського, 39/3
+ 38 063 196 00 56

Nataliia.diachenko@arx.com.ua

Мiтакi Сiльвiя
м. Одесса. вул. М. Грушевського, 39/3
+ 38 068 480 68 11

Silviia.mitaki.@arx.com.ua


Сучасним автовласникам бажано знати, які види страхування існують на сьогодні в автомобільному світі.

Почнемо з КАСКО, яке страхує автомобіль і передбачає виплату Вам страхового відшкодування, якщо Ваше авто було пошкоджено внаслідок:

  • крадіжки
  • ДТП
  • протиправних дій третіх осіб (встановлених або невстановлених)
  • стихійного лиха - крадіжки або повної загибелі автомобіля в результаті 3-х вищезазначених подій.

Страхова сума - дійсна (ринкова, відновлювальна, балансова) вартість транспортного засобу. Франшиза - за ризиком «Збиток» - від 0% -10%, за ризиком «Викрадення» і «Повна конструктивна загибель» - від 0%. Страховий тариф - 2,50% - 8,0%, залежить від обраних умов страхування та категорії ТЗ.

Доступні програми КАСКО: «Все включене», «Light», «з розбивкою на 2, 3, 4 частини», «з частковим покриттям».

Але Ваш автомобіль (вже застрахований за ризиками КАСКО) також може нанести ушкодження іншим транспортним засобам внаслідок того ж ДТП або Ваших дій, коли Ви, наприклад, їдете зі стоянки і чіпляєте іншу машину. У цьому випадку Ваші дії кваліфікуються як протиправні, і Ви повинні нести за це матеріальну відповідальність, іншими словами, компенсувати власнику авто збитки, нанесені Вашим автомобілем.

Для того, щоб мати можливість не платити за такі збитки з власної кишені, передбачений другий вид страхування, а саме Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами (на сьогоднішній момент є обов'язковим видом страхування) .

Мета, яку ставить перед собою компанія ТОВ «Форвард Авто» , - це Ваш захист від значних фінансових втрат у разі настання страхового випадку (ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, крадіжка і повна загибель).

Ми створили зручні умови придбання поліса страхування безпосередньо в автосалоні, і пропонуємо надійну страхову компанію і вигідні умови страхування. Партнер ТОВ «Форвард Авто» зі страхування - це провідна страхова компанія АТ «Страхова компанія «ARX».