Про компанію

«Форвард Авто»
офіційний дилер Fiat в Одеській області

Наша адреса:

Відділ продаж: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3

Відділ сервісу: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3Компанiя «Форвард Авто» є офіційним дилером автомобілів FIAT в Одеській області та працює відповідно до високих вимог, які пред'являє своїм дилерам всесвітньо відомий італійський автовиробник.

Основним видом діяльності нашої компанії є продаж нових автомобілів FIAT; сертифікований фірмовий сервісний центр компанії FIAT «Форвард Авто» проводить гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, установку додаткового обладнання.

Всі пропоновані автомобілі FIAT адаптовані до експлуатації в умовах українських дорожніх реалій і мають гарантію 36 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше.Записатися на тест-драйвКомпанiя «Форвард Авто» надає наступні послуги:

  • консультації досвідчених менеджерів з продажу;
  • проведення тест-драйву;
  • оформлення покупки;
  • надання допомоги в оформленні кредиту, лізингу та страхування;
  • надання гарантійного та післягарантійного обслуговування;
  • надання сервісних послуг.

У шоу-румі компанії «Форвард Авто» представлено сертифікований в Україні модельний ряд автомобілів FIAT, які славляться своїм свіжим і яскравим стилем, справді італійським дизайном і високими технологіями.Записатися на сервісКваліфіковані менеджери нашого автоцентру завжди допоможуть підібрати модель відповідно до Ваших побажань, проведуть детальну технічну консультацію і запросять зробититест-драйв.

Ми не просто продаємо продукцію найстарішого італійського автовиробника, але і здійснюємо весь спектр послуг, пов'язаних з подальшим обслуговуванням Вашого нового автомобіля після покупки. Ми хочемо, щоб люди, приходячи до нас, відчували себе як вдома, в колі добре знайомих друзів.

Сподіваємося, що з відкриттям нашого дилерського центру «Форвард Авто» в Одесі задоволених власників автомобілів FIAT стане значно більше.Будемо раді Вас бачити
у нашому автосалоні FIAT «Форвард Авто»
за адресою м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3