Лізинг автомобілів FIAT

Компанiя «Форвард Авто»
офіційний дилер Fiat в Одеській області

Наша адреса:
м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3


З умовами придбання у лізінг автомобілів торгової марки Fiat на території України можна ознайомитися на сайті офіційного імпортера ТОВ «Автоторіно» за посиланням


Придбання в лізинг стане чудовою альтернативою кредитуванню.

Лізинг, або отримання авто в оренду з правом викупу, - це вигідне рішення для малого та середнього бізнесу, приватних осіб і фізичних осіб-підприємців. Розрізняють 2 види лізингу: фінансовий та оперативний.

При фінансовому лізингу клієнт частинами виплачує повну вартість автомобіля і після закінчення договору лізингу стає повноправним його власником.

При оперативному лізингу клієнт отримує в користування автомобіль на необхідний термін і по завершенню договору повертає його назад в лізингову компанію, зменшуючи тим самим як початкові свої витрати, так і щомісячні. Таким чином, клієнт може регулярно оновлювати свій автопарк, не зв'язуючись з процесом покупки-продажу, створенням автогосподарств і постановкою на облік, скорочуючи тим самим бухгалтерські витрати.

Відмінністю даних видів лізингу є схема оподаткування: фінансовий лізинг схожий з покупкою, де автомобіль ставитися на баланс лізингоодержувача, при оперативному - предмет лізингу залишається на балансі лізингової компанії, не обтяжуючи баланс клієнта непрофільними активами.

Послуга автолізингу корисна для тих підприємців, які розуміють важливість серйозного іміджу, але не бажають виймати кошти з обороту компанії на покупку автомобіля.

Лізинг для Вас це:
- мінімізація первісних витрат: початкові витрати складаються тільки з оплати авансового платежу від вартості авто, всі інші витрати рівномірно розподіляються на весь термін лізингу;
- зручна процедура виплат: клієнт оплачує лише один платіж в місяць, який включає компенсацію вартості авто, реєстрацію, страхування, оплату пенсійного збору та інших податків;
- економія вільного часу клієнта: лізингова компанія займається реєстрацією автомобіля в МРЕВ, страхуванням та іншими питаннями, які виникають при купівлі автомобіля.