Fiat Talento Combi

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Універсальність Fiat Talento Combi забезпечує до дев'яти місць і вантажним відсіком на 1,0 м3 на короткій колісній базі і 1,8 м3 на довгій колісній базе. Грузовой відсік доступний ззаду, що дозволяє використовувати кожен сантиметр вантажного відсіку, від підлоги до криші. Talento Combi має квадратні лінії, що означає просторий інтер'єр і великий вантажний обсяг. Ця універсальність допоможе вам вибрати модель Talento, яка ідеально поєднує висоту, довжину і колісну базу для вашого бізнесу.Зовнішні габарити

Довжина: вiд 4999 мм до 5399 мм

Ширина: 1956 мм

Висота: 1971 мм

Колісна база: вiд 3098 мм до 3498 мм

Габарити вантажного відсіку

Довжина на рівні підлоги: вiд 2537 мм до 2937 мм

Максимальна ширина: 1662 мм

Ширина між колісними арками: 1268 мм

Висота: 1387 мм

Висота завантаження: 552 мм

Обсяг, метод VDA: від 5,2 до 6 м3


СТИЛЬ І КОМФОРТ

Салон спроектований з максимальним комфортом і ергономічністю. Сидіння мають вдалу форму і спроектовані таким чином, щоб всім пасажирам було зручно сидіти. Розташування рульового колеса створює відчуття водіння надійного автомобіля, також як його шкіряна оббивка і ергономічні елементи управління, які роблять щоденну їзду більш безпечною і більш розслабленою.

БЕЗПЕКА І ТЕХНОЛОГІЇ

Talento Combi має останнє покоління бортових технологій і систем безпеки високого рівня в базовій комплектації для всіх версій: ABS з EBD (електронний розподіл гальмівного зусилля) і допомога при екстреному гальмуванні. ESC з Hill Holder і Traction + (допомога водію під час старту на підйомі). Також можлива в якості опції система контролю стійкості причепа, яка гарантує ідеальну стійкість при буксируванні, а також бічні та віконні подушки безпеки. Системи допомоги при парковці: задні датчики паркування (тільки звукові) і камера заднього виду у внутрішньому дзеркалі.


HILL HOLDER

Ідеально підходить для старту на підйомі з максимальною легкістю, навіть при повному навантаженні. Hill Holder автоматично блокує автомобіль протягом декількох секунд без натискання на педаль гальма.

TRACTION

Система Traction покращує тягу автомобіля на складних поверхнях з поганим зчепленням. В умовах низького зчеплення з будь-яким провідним колесом блок управління виявляє ковзання і гальмує його, передаючи крутний момент приводу на колесо з кращим зчепленням. Таким чином, автомобіль веде себе більш комфортно, забезпечуючи кращу стабільність і керованість.

TSA

Система стабілізації причепа TSA * гарантує відмінну стійкість навіть при буксируванні. Якщо автомобіль ковзає, TSA автоматично модулює потужність двигуна і силу гальмування в кожному колесі, щоб забезпечити стійкість автомобіля і причепа.

ESC

Система курсової стійкості ESC забезпечує виняткову зчеплення і стійкість, незалежно розподіляючи гальмівне зусилля на колеса при проходженні поворотів. Це запобігає ковзанню коліс, мінімізує ризик занесення автомобіля і гарантує відмінну тягу у всіх умовах.


Антиблокувальна система гальмування

Вона є невід'ємною частиною гальмівної системи, яка заважає одному або декільком колесам блокувати і ковзати незалежно від поверхні дороги і інтенсивності гальмування, забезпечуючи контроль над автомобілем навіть при аварійному гальмуванні.

Електронний розподіл гальмівного зусилля

Електронна система, невід'ємна частина гальмівної системи, розподіляє гальмівне зусилля між передньою і задньою осями для оптимізації ефективності у всіх ситуаціях водіння.

Гідравлічна система допомоги при гальмуванні

Система, інтегрована в ABS, визнає умови екстреного гальмування відповідно до швидкості роботи педалі гальма і гарантує додаткове гідравлічне гальмування, щоб підтримувати те, що забезпечується водієм. Це робить більш швидше і потужніше роботу гальмівної системи.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Talento Combi пропонує всі необхідні бортові технології та функціональні можливості, такі як інформаційно-розважальна система Touch-Radio Nav 7 ", яка включає в себе:

  • навігаційну систему Navteq
  • радiо FM / AM (+ DAB)
  • роз'єми USB і AUX для музичних файлів
  • телефон без використання рук за допомогою Bluetooth®
На Talento Combi також доступні Radio Bluetooth® та Radio CD Bluetooth®, як з можливими опціями USB, так і AUX, камера заднього виду у внутрішньому дзеркалі, Radio Nav з сенсорним екраном. Кабіна практична і функціональна з величезною кількістю відсіків для зберігання речей 90 літрів ємності завжди в межах досяжності і розумні рішення, такі як мобільний офіс (відсік під сидінням, інноваційне складне центральне сидіння, тримач для планшета і тримач для смартфонів).

ПОТУЖНІСТЬ

Talento Combi оснащений повною лінійкою двигунів Euro 6, включаючи надійний двигун TwinTurbo, з системою Traction + і ESC з Hill Holder, щоб ви могли працювати в будь-якому місці. Надійний, потужний і економічний двигун забезпечує потужність до 145 к.с. Ідеально підходить для вашої роботи завдяки високій продуктивності і низькій витраті палива. Наші дизельні двигуни 1.6 виграють завдяки турбокомпресору із змінною геометрією або TwinTurbo. TwinTurbo з системою Start & amp; Stop допомагає Talento Combi досягти кращих показників по викидах і витраті палива при низьких експлуатаційних витратах. Двоступеневий турбокомпресор забезпечує гнучке водіння, миттєве прискорення і велику потужність на високих швидкостях. Перший ступінь забезпечує високий крутний момент від низьких швидкостей і забезпечує відмінний відгук при середньому прискоренні, в той час як другий ступінь включається на високих швидкостях, щоб додати потужність для плавного, потужного прискорення.

1.6 Ecojet 95 HP Single Turbo Euro 6

Робочий об'єм: 1598 cм3

Потужність: 95 к.с.

EC максимальний крутний момент: 260 Нм при 1500 об/хв

Максимальна швидкість: 153 км/г

З системою Start & Stop


1.6 Ecojet 125 HP Single Turbo Euro 6

Робочий об'єм: 1598 см3

Потужність: 125 к.с.

EC максимальний крутний момент: 320 Нм при 1500 об/хв

Максимальна швидкість: 169 км/г

З системою Start & Stop

1.6 Ecojet 145 HP Single Turbo Euro 6

Робочий об'єм: 1598 см3

Потужність: 145 к.с.

EC максимальний крутний момент: 340 Нм при 1500 об/хв

Максимальна швидкість: 177 км/г

З системою Start & Stop


Медiа-галерея