Fiat Tipo HB

TIPO HB

Динамічний Fiat Tipo HB має компактний, спортивний дизайн і блискучі ходові якості. Перший у своєму класі з точки зору простору і вантажопідйомності з рекордним 440-літровим багажником.


ПРОСТІР ТА КОМФОРТ

Fiat Tipo HB розроблений, щоб гарантувати максимальний комфорт для водія і пасажирів. У салоні з комфортом можуть розміститися п'ять дорослих пасажирів - зростанням 1,87 м на передніх сидіннях і зростом понад 1,80 м на задніх сидіннях - і при цьому з великим запасом для всіх. Свобода пересування у кращому вигляді.
UCONNECT: ЗРУЧНО ДЛЯ ВАС

Сядьте в Tipo HB і відкрийте для себе безліч технологій для задоволення від водіння. З Uconnect 7 "HD LIVE ви можете підключити ваш телефон через Bluetooth, AUX або USB, а також насолоджуватися музикою за власним вибором, музикою Deezer, новинами з Reuters або оновленнями з Facebook і Twitter. Все за допомогою дотику або голосової команди.

ДИЗАЙН

Новий Tipo Street створений для максимального використання в місті. Той, хто завжди хоче більшого, буде неодмінно виділятися в прекрасній машині. Більш агресивний зовнішній вигляд досягається завдяки новим 16-дюймовим дискам з чорного металу, світлодіодним фарам DRL, тонованим стеклам Privacy і декоративним деталям дзеркал заднього огляду та решітцi радіатора. Сидіння з чорної/сірої тканини з подвійною обробкою і спеціальні дверні панелі - все це ще більше підкреслює його характер.

Медiа-галерея