Fiat Doblo Panorama

Fiat представляє новий Doblò Panorama - єдину в сегменті версію «Active Family Space», здатну задовольнити вимоги сучасної спортивної та динамічної сім'ї, що користується машиною сім днів на тиждень, і в робочі, і у вихідні дні, без обмежень у використанні.Новий автомобіль представляє четверте покоління моделі, продажі якої після виходу в кінці 2000 року і оновлень в 2005 і 2010 роках досягли на даний момент приблизно 300 000 одиниць по всьому світу. Чудовий проект, який отримав розвиток у часі, відповідаючи різним вимогам мобільності, комфорту і збереження навколишнього середовища, та став частиною сучасного суспільства.

Тепер у нового Doblò Panorama повністю оновлений дизайн екстер'єру та інтер'єру з метою сильніше підкреслити динамізм і індивідуальність за рахунок більш виразних форм та ліній. Оснащення новим зручним для користувача обладнанням перетворює будь-яку поїздку на новому Doblò Panorama в суцільне задоволення. Приклад? Мультимедійна система Uconnect з 5-дюймовим сенсорним екраном, яка на замовлення може бути доповнена навігацією і цифровою радіосистемою DAB (опція).Внутрішня обстановка, щоб жити на всі 100%, для тих, хто любить бути в компанії, або тих, хто вибирає машину для власного дозвілля. Якими б не були ваші уподобання або цілі використання автомобіля, в новому Doblò Panorama у вас є великий вибір трансформації внутрішнього простору (що завжди було сильною стороною цієї моделі). Є можливість мати до 7 сидінь, просторий 790-літровий багажник (лідер в сегменті), численні відсіки для зберігання речей і зручні роздільні задні сидіння (60/40).Окрім того, новий Doblò Panorama гарантує кращу керованість в категорії (частково завдяки підвісці Bi-link, ексклюзивної для даного сегмента) і підвищений комфорт на борту, демонструє повний світла і повітря пасажирський салон з прекрасним температурним і акустичним комфортом. У цій комфортною і практичною обстановці також високий рівень безпеки, який ставить її на вершину своєї категорії: ABS з EBD (електронний розподіл гальмівного зусилля), передні подушки безпеки, система ESP з функцією Hill Holder.

Ще один рекорд, встановлений новим Doblò Panorama, стосується його лінійки двигунів, однією з найширших і повних в категорії, яка включає 7 варіантів потужністю від 90 до 135 к.с. з харчуванням на бензині, дизельному паливі і метані (не доступні на наш ринок). Новий Doblò Panorama, який продається в 29 країнах світу, пропонує 3 рівня комплектації (Pop, Easy і Lounge), 2 варіанти висоти даху, 11 кольорів корпусу (включаючи новий колір Colosseo Grey), 5 видів інтер'єру та 2 комплектації сидінь (в базовій версії - 5 місць, на замовлення - 7).

Як і в попередніх поколіннях, новий Doblò Panorama було налагоджено на заводі Tofaş в Бурсі, Туреччина, одному з кращих автомобільних промислових об'єктів в світі, про що свідчить золота медаль, присуджена відповідно до оцінки світових виробників (World Class Manufacturing assessment).


Медiа-галерея